Żelazko? Nie widzę, że wiele razy rzucił ponad 90 metrów, oszczep egipskich cudów

człowiek jak góra. Długie i silne ramiona, brutalna siła w nich. Gdy oszczep egipski Ihab Abdelrahman (27 lat) spojrzał na plakat odciągających na 55. dorocznym Złote Kolce Ostrawa, gdzie jest na czele Jan Železný, tylko się uśmiechnął. „Zastanawiam się, jak to możliwe, że tak wiele razy rzucił dziewięćdziesiąt metrów?” Uśmiechnął egipskiej postać. „John jest legendą. Specjalna. Oczywiście, był moim wzorem do naśladowania, ale jego styl jest nie do naśladowania, badanie. Nie jestem jak szybko lub utalentowany. Na nim możemy tylko oglądać „.

Szacunek i podziw dla szefa Złote Kolce (19 i 20 maja) Abdelrahman ukryciu. W Ostrawie, rzucanie lat temu, była czwarta (82.85 m). W tym roku chce świat runner-up od 2015 roku poprawiła.A kto wie, może nawet zaatakować devadesátimetrovou granicę.

„Chcę wyrzucić,” powiedział po przybyciu w Ostrawie. „Pozytywnie dostroić do igrzysk w Rio. Gdybym wyrzucić teraz, kiedy nie jestem w doskonałej formie, więc oznacza to będę rzucać dalej. „

Lista wyjściowy jest Golden Spike, choć tylko osiem nazwisk oštěpařských. Ale našlapaných.Przybywa panujący mistrz świata Julius Yego, znakomity niemiecki oszczep miotacz Thomas Röhler i silna ekipa żelaza, z którego są one obecnie najlepszą formą Jakub Vadlejch i Vítězslav Veselý.

„Konkurencja jest silna, to jest po prostu w porządku,” twierdził Abdelrahman który przybył na miejsce spotkania jako pierwszego zagranicznego sportowca. „Mam dwa treningi zaplanowane, w przeciwnym razie idę spać, odpocząć,” zaplanowałeś.

W Ostrawie będzie chciał odwzajemnić i czwarte miejsce na weekendowy Diamentowej Ligi w Szanghaju spotkaniu (83.16 m).Nie Röhler wygrał (85.71) przed Vadlejch (84,77) i Vesely (83,81).

„Pierwsze dwa rzuca mi nie wyszło, moja pierwsza włócznia wyślizgnął się z dłoni, po raz drugi mam skręconą kostkę „opisana egipski. „Trzeci dzień, miałem się uczyć, więc poszedłem do niemal pewny krok. I to było dobre, byłem w końcu zadowolony z niego. W Ostrawie, ale chcę poprawić „.