Sędzia Atkinson miał naprawdę zły dzień, zgodzili się na BBC

Wczorajszy mecz z Chelsea Burnley miał dwa wyjścia główne. Blues utracone po remisem 1: 1, a dwa punkty po czerwonej kartce Nemanju Macierzy. Eksperci BBC, jednak zgodzić się z poglądami Jose Mourinho i uzgodnili, że londyńczycy czuć ciężko zrobione przez prawo. W tym samym czasie, gdy wyrażone zrozumienia reakcji MATRIX zkratovitou

Chelsea po matrycy wyłączenie pozostał w wyniku tylko dziesięć minut przed Ben Mee główką po kącie, ale w porównaniu z końcowym. 1: 1. José Mourinho w wywiadzie po meczu natychmiast po ostatnim gwizdku odmówił komentarza na niczym; Jednak jego reakcja była bardzo owocna.

“Minuta 30, 33, 43 i 69. To wszystko, co trzeba wiedzieć, moja opinia na temat gry” zaleca dziennikarzom.Po opuszczeniu, a następnie zrobił odpowiedzieć na jedno z pytań, reporter, kiedy wspomniano o tym, że Chelsea stracili dwa punkty. „Jestem zaskoczony, że nie straciliśmy trzy.”

Incydenty te, które według opowieści Mourinho utworzona pojedynek składał się z błędnych decyzji sędziego Martina Atkinsona, który w Chelsea gra dość znacznie uszkodzony. 30 i 69. minucie oznaczone surowy operację Ashley Barnes Ivanović i orzechy incydenty były środkowy i kara.Pierwszy Ivanović wyraźnie uderza ręką Kightlyho drugi moment Shackell zderzył brakowało Costa.

Były znanych piłkarzy i teraz eksperci BBC Alan Shearer i Robbie Savage w programie Match of the Day zgodzili się, że Mourinho czuje się pokrzywdzona absolutnie po prawo. „Hand Kightlyho naprawdę błyskotliwy. Sędzia powinien również mieć doskonały widok, to musi być kara,” Shearer skomentował zaskoczony. Savage że Kightly miał rękę w nienaturalnej pozycji i zapobiegają strzał na bramkę w drodze.

Atkinson je przez pomyłkę, a tuż przed przerwą. “Shackell pchnął Costa, złapać nogę między jej. To miała być kara” powiedział Shearer. „Sędzia był znowu w doskonałej pozycji.Chelsea była bardzo uszkodzona, „ powiedział Savage

BBC. Reakcja Matrix było zrozumiałe

Największy mediach burzę wywołał najnowszy incydent, który Mourinho oznakowane kluczowym. w 69 minucie przeciwstawia Ashley Barnes i Nemanja matic Burnley napastnika w nim działał bardzo brutalnie i serbski pomocnik może mówić o szczęściu, że skończył ze złamaną nogą. Barnes natomiast już po pół godziny gry unsporting zaatakowany w powietrzu Ivanović.

Nawet NBC komentatorzy nadawane na żywo przez powtarzanych ujęć přitakávali że momenty Barnes w obu wiedział, co robi.Należy zauważyć, że żaden z interwencjami karty Barnes został ukarany lub nawet po prostu brzydki.

Dlatego Nemanja Matić się na swojego przeciwnika dosłownie jak szaleniec, a następnie wysłał go do ziemi. ekspert Sky Sports Gary Neville powiedział nawet, że Matić nie powinny być wykluczone. Odnosząc się w szczególności na deklaracji Howard Webb, jedyny przebój szyi powyżej powinien być ukarany czerwoną kartką, a Matić hit Barnes w klatkę piersiową.

Duo z BBC o dokładności wykluczenia polemizował, ale nakrętka jest wyraźnie bronił. „To był straszny procedura niebezpieczny, brzydkie, straszne rozumiem reakcji matrycy -.. Było źle, ale to zrozumiałe, ponieważ może on mieć złamaną nogę.Jeszcze Barnes dostaje za cały mecz nawet żółta kartka „ dziwili Shearer.

” Musi być ukarani za pierwsze prześladowanie Ivanović, ten ostatni był wówczas czysto czerwony. Matic ma szczęście, że otrzymał tylko odległość, a nie z konieczności sześć lub siedem miesięcy, „, kręcąc głową jego kolega Savage.

Nemanja Matić będą teraz czekać na to, czy dostaje třízápasový lub nawet poważniejszych karę . José Mourinho był dzisiaj w studiu południe gości bramek na Sky Sports, gdzie wśród innych komentujących kar dyscyplinarnych. „Jeśli Diego Costa dano za incydent z Liverpoolem trzy mecze i orzechów otrzymają również trzy gry, i zapytać, ile będzie zasłużone Barnes wczoraj? To kwestia do rozważenia „ zakończył portugalski menedżer.