Odtwarzacz Tenis Czech wygrał Puchar Hopmana

Perth. Przedstawiciele TENIS Czech prowadził po sobotnich singli końcowych na 24. roczne Puchar Hopmana mieszanych zespołów w Perth, Australia ponad Francuzów nieodwracalnie 2: 0TH

pojedynczych kobiet Petra Kvitová pozyskać Marion Bartoli 7: 5, 6: 1, początkowa wynik osiąga obrót 3: 5 Już przed zmieszaniem podwaja potem decyduje o całkowitym triumfem drużyny Czech Tomáš Berdych, który na twardej powierzchni w holu Burswood Dome konsultowany z Richardem Gasquetom 7: 6 (0) 6: 4, opanowane drugi triumf dla administracji.

„Petra wygrał wszystko, co można zrobić, a ja muszę zrobić coś dodane, tak że stoimy z tym miłym trofeum. Nie mogło wypadła lepiej, to był bardzo wielki tydzień”, powiedział w finalisty ceremonii Wimbledon 2010 i przedstawia siódmyCzłowiek renkingu Berdych, który osiedlił się w bilansie wzajemnych pojedynków z byłym mężem komputer rankingowej 7. Gasquetom (19) 3: 3Zemsta go na ubiegłorocznym niepowodzeniu ćwierćfinale z gliny w Rzymie.

„To wspaniałe, aby osiągnąć taki sukces od samego początku sezonu”, powiedział Działając zwycięzcę Wimbledonu bohater mistrzostw października w Stambule i zabawek 2011 przez ITF i WTA Kvitova, który poprawił statystyki przeciwko finalista Wimbledonu w 2007 Bartoli (9 .) do 1: 2, odplatila klęsce ostatniego roku finał na trawie w Eastbourne.

Czech jednostka w piątek wszedł na światowych rankingach Caroline Wozniacki z Danii, w przyszłym tygodniu w Sydney Może drukować od pierwszej pozycji. „Against Wozniacki to był naprawdę dobry mecz dzisiaj, ale w walce z Marion ja działał znacznie lepiej” Kvitova.

Czech był kielich Hopman zaszczepiono pierwszy i Francji w drugim położeniu, tak że kompozycja końcowego papieru było zgodne z założeniami.

Czesi usamodzielniła zdobył trofeum w tych nieoficjalnych mistrzostwach świata pod patronatem Międzynarodowej Federacji Tenisowej (ITF) po raz drugi.

W sezonie 1994 triumfował Jana Novotná i Petr Korda.Już w 1989 roku Premierowa edycja imprezy pokonała Helena Suková i Miloslav Mečíř.

czy Francji nie udało się w swoim drugim meczu o tytuł. W sezonie 1998 Mary Pierceová i Cédric Pioline ulegli Słowacy Karine Habšudovej i Karol Kucera. Hopmana – końcowa:

Petra Kvitová – Marion Bartoliová 7: 5, 6: 1

Tomáš Berdych – Richard Gasquet 7: 6 (0), 6: 4

pozostałe Program:

Petra Kvitová, Tomáš Berdych – Marion Bartoliová, Richard Gasquet